TİRDEF’DEN Büyük Tirebolu İftarı

01.06.2019 Tarihinde Mavi Yeşil Restoranda yapılan TİRDEF İftarı yoğun bir katılımla gerçekleşti.

23 Tirebolulu dernekten oluşan Tirebolu’nun en büyük sivil toplum kuruluşu olan Genel Sekreteri olduğum Tirebolu Dernekler Federasyonunun bu yıl düzenlediği 10. Geleneksel Büyük Tirebolu iftarı Mavi yeşil Restoranda yapıldı.

TİRDEF Genel başkanı Necdet Demirel yaptığı Selamlama konuşmasında İftara katılan davetlilere teşekkür etti. Demirel Şöyle devam etti “Tirebolu’nun Elli köyünden, Tirebolu’da bulunan tüm Dernek ve siyasi partilerimizin, Köy muhtarlarımızın temsilcilerinin katılması bizleri ayrıca memnun etti” dedi.

Tirebolu Kaymakamı Salih Yüce yaptığı kısa selamlama konuşmasında Davetliler hoş geldiniz sizleri Tirebolu’da ağırlamaktan mutluk duyuyoruz, bu programı gerçekleştiren TİRDEF Başkan ve yönetimine çok teşekkür ederim dedi. 

Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır Yaptığı konuşmada Davetlilere teşekkür etti. TİRDEF’ in Tirebolu için yaptığı etkinliklere eskiden olduğu gibi her zaman destek olacağız dedi.

AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın Yaptığı konuşmada davetlileri selamladıktan sonra Tirebolu her zaman farklı olmuştur, bu günde bu farkı açık seçik görmek mümkün. İftara Tirebolu’nun tüm kesiminden katılımın olduğu çok önemli, bunu başaran TİRDEF Başkan ve yöneticilerini kutluyorum dedi.

Tirebolu’nun her kesiminden davetlilerin olduğu İftar programına; AK Parti Giresun Milletvekili Kadir Aydın, Tirebolu Kaymakamı Salih Yüce, Giresun Belediye Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel, Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır, Tirebolu Eski Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Hayrettin Orhanoğlu, Tirebolu Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ömer Hamzaoğlu ve ekibi, Tirebolu Spor Kulübü başkanı Adem Kemal, TİRDEF Eski yöneticilerinden Dilek Çöl ve İsmail Somuncu, Tirdef dernek başkanları ve yöneticileri, Tirebolu protokolü,  Harşit Federasyonu Başkanı ‪ Temel ‪ Bilecen, Ayrılık Davulu yazarı ve emekli eğitimci Çavuşlu eski belediye başkanlarından Fahri Şirin, Yerel basından Kamil Patan, Uğur Bilgin, Mahmut Bora, AK Parti Tirebolu ilçe Başkan vekili Yusuf Bayraktar, CHP Tirebolu ilçe Başkanı Mustafa Karadeniz, İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanı Erdinç Bektaş, Özlü köyü Muhtarı Bahtiyar Küçük,Yalı Köy Muhtarı Fikret Kabaca, Harkköyü Muhtarı Hüseyin Bal, Danışman köyü Muhtarı Eşref Yılmaz, Kovanpınar Köyü Muhtarı Bayram Çınar, Sekü köyü Muhtarı Hasan Aydın, Yukarı Boğalı Köyü Muhtarı Mehmet Ekiz, Kuskunlu Köyü muhtarı Alparslan Aydın, Belen Köyü muhtarı Murat Somuncu,

Eymür Köyü Muhtar vekili 1. Azası, yirmi dokuz Tirebolulu dernek ve Tirebolu halkı katıldı. 

TİRDEF İftarında Tirebolu’nun her kesiminden katılımın sağlandığı İftarın ruhuna uygun güzel bir birliktelik örneği yaşandı.

İsimlerinin açıklanmasını istemeyen İftar programına destek veren Hayır sahiplerine çok teşekkür ederiz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir