Sağlık çalışanlarına Fındıklı motivasyon

Sağlık çalışanlarına Fındıklı motivasyon.
Nisan ayında fındık bahçemizin bir bölümünün fındığını sağlık çalışanlarına ikram edeceğimizi ifade etniştik.

Rabbim izin verdi Fındığımızı topladık, kuruttuk Giresun’dan kalkıp , İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA TIP FAKÜLTESİ GÖĞÜS CERRAHİSİ ANABİLİM DALI Öğretim görevlisi Doç. DR. H. Volkan KARA Hocamıza gelerek kendilerinin şahsında sağlık çalışanlarına ikram ettik.

Sağlık çalışanlarımızı, Ülkemizin düşmana karşı cephede savaşan savaşan Mehmetciklerimiz ile aynı görüyor öyle bağrımıza basıyoruz. Bu gün itibarı ile tedavisini yaptığı hastası tarafından buşlaşı sonucu Korona virüsten hayatını kaybeden elli nin üzerinde Tıp şehidimize Allahtan Rahmet, yakınlarına sabırlar, tedavi sürecinde hastalardan kovit bulaşan otuz bin sağlık çalışanı kahramalarımza Acil şifalar diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerimle, Doç. DR. H. Volkan KARA Hocamıza bizlere gösterdiği misafir perverlikten, Korona olan hastaların tedavi süreçleri, sağlık çalışanlarının çalışma şartları, sosyal yaşantıları ile ilgili açıklayıcı bilgilendirmeden dolayı çok teşekkür ederim. Bu günden itibaren sağlık çalışanı ordumuza, maskemizi takarak, sosyal mesafeye uyarak destek olacağım ifade ediyorum. Tüm bu kurallara uymayı arkadaşlarıma, çevremdekilere öneriyorum.


Bu yolculukta birlikte yanımda olan Selim Çilli’ye çok teşekkür ederim. Toplum yararına olan her çağrımızda yanımızda olan, çekimlerimizi yapan Dr. Filiz Aslan’a çok teşekkür ederim.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir