İbrahim Duman’ın Acı günü

5 Ağustos 2019 Pazartesi günü Gölağzı mevkiindeki Güce sapağında meydana gelen feci kaza; Duman, Tomak ve Demir Ailelerini yasa boğdu.

Tirebolu Günay Grup’a (Ali Günay’a) ait Alpet Petrol İşletmesinde Muhasebe Müdürü olarak görev yapan aynı zaman da Tirebolu Dernekler Federasyonu yönetim kurulu üyesi olan ilçenin sevilen simalarından İbrahim Duman’ın; dedesi, babası ve eşi bu feci kazada hayatlarını kaybederken; aracı kullanan genç sürücü İbrahim Demir’in de hastanede son nefesini verdiği öğrenildi.

Kazada eşini, dedesini ve babasını kaybeden 2 çocuk babası İbrahim Duman, taziyeleri kabul ederken, güçlükle ayakta durabiliyordu. Büyük ve onulmaz bir acı yaşayan İbrahim Duman’ı teskin etmeye çalışan arkadaşları ve yakınları, üzüntü içinde taziyelerini iletirlerken; Duman’ın eşi merhume Nazile’nin kardeşleri olan Mazlum, Hasan ve Hayrullah Tomak’da taziyeleri kabul etmeye çalıştılar.

Tirebolu’yu ve özellikle İstiklal Mahallesini yasa boğan kazada yaşamlarını yitiren Duman ve Tomak Ailelerinin acılarını paylaşmak için cenazeye akın edenler arasında Belediye Başkanı Burhan Takır ile TİRDEF Genel Başkanı Necdet Demirel ve TİRDEF Genel Sekreter Recep Karakoç ile çok sayıda iş adamı, esnaf ve siyasetçi STK Temsilcileri de vardı. Tirebolu Dernekler Federasyonu Olarak, elim kazada yakınlarını kaybeden Duman, Tomak ve Demir Ailelerine başsağlığı dileklerimizi iletirken; merhumlara ve merhume bacımız Nazile hanıma da Allah’tan gani gani rahmet diliyoruz. Mekanları cennet olsun.   

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir