Taş olasın Kenan Alpay!

Yeni Akit yazarı Kenan Alpay Birilerinden aldığı görevi ifa etmek adına Topal Osman ağa ve Giresunluları indirek olarak hizaya çekmek gafletine düşmüştür.

Ali Şükrü Bey cinayetinin faili meçhul bir cinayet olduğunu Kendisi de yazısının girişinde itiraf etmesine rağmen Topal Osman Ağaya Katil, Giresunlulara da katil savunucusu diyerek saygısızlık yapmıştır.

….”Son sabotaj mevzuu Birinci Meclis’in Trabzon Milletvekili Ali Şükrü Bey’in faili meçhul bir cinayetle ortadan kaldırılmasının yıl dönümüne rastlayan gün TRT ekranlarında yayınlanan bir yarışma vesilesiyle zuhur etti. 3’te 3 Tarih yarışma programında sorulan soru şuydu”..

Ali Şükrü beyin faili meçhul bir cinayete kurban gittiğini kendiside bilen ,Yazardan ziyade mikser olan Kenan Alpay böyle hassas konuları kaşıyarak milli değerler üzerinden siyaset yapmak istemiş.

(Aslında mundisi yememiş cinayeti falanca azmettirdi demeye.)

Ancak, hainlerin kuracagi bir kelime kurarak Topal Osman Ağaya hakaret etmeyi yeğlemiştir. Utanmaz sıkılmazın kurduğu su cümleye bakın “…Neymiş efendim; Topal Osman Milli Mücadele’de çok büyük fedakârlıklar ve başarılar göstermiş.” Göstermemiş mi Kenan efendi!?Kenan efendi o doğduğun Sakarya toprağına eğil,kulağını daya ve toprağa sor  bakalım Topla Osman Ağa kimdir?Sakarya savaşında düşmanla nasıl savaşmıştır diye sor. Sakarya toprağı sana söyler Topal Osman Ağa kimdir diye.

Giresun uşakları seni de,o yazdığın gazeteyide tükrüğünde boğar bilesin.

Yunanlılar izmir’i işgal ettiği zaman ilk mitingin yapıldığı şehirdir Giresun.Bağrından iki tane gönüllü alay çıkartan şehirdir Giresun.Rusları Harsit çayında bozguna ugratan şehirdir Giresun Bilesin istedim Kenan efendi.

Trt ye öneride bulunuyorsun ya yaptığın iş doğrudur,arkasında dimdik dur diye.Bende sana öneriyorum yazdığın yazının dimdik arkasında dur diye.

Şimdi topu Hukuka,hukukçulara atıyorum. Kenan Alpay efendi bu yazısında Ali Şükrü beyin cinayet azmettiricisi olarak kimi ima etmektedir?Kimi adres göstermektedir?

Kenan Alpay efendi ve Yeni Akit gazetesini nefretle kınıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir